Studia podyplomowe dofinansowane z UE

GeoinżYnieria W Ochronie śRodowiska / rekrutacja

1. Studia adresowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe i związanych zawodowo z problematyką budownictwa, inżynierii środowiska i ochrony środowiska. Przeznaczone są wyłącznie dla pracowników przedsiębiorstw i osób, prowadzących działalność gospodarczą. W studiach nie mogą brać udziału pracownicy urzędów państwowych czy samorządowych oraz uczelni wyższych.

2. W ramach projektu przewiduje się rekrutację na trzy kolejne edycje 2-semestralnych
studiów podyplomowych, zakończonych ich zaliczeniem i potwierdzonych dyplomem ukończenia
studiów.

3. W ramach każdej edycji studiów utworzona zostanie jedna 25-osobowa grupa wykładowa
z podziałem na 2 grupy seminaryjne. Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednej z trzech edycji studiów podyplomowych, organizowanych w ramach przedmiotowego projektu. W jednej edycji może brać udział tylko 5 osób z jednego przedsiębiorstwa.

4. Kwalifikacji kandydatów na studia podyplomowe dokonuje Kierownik Studiów, zawiadamiając pisemnie Kandydata o wyniku rekrutacji. Kierownik Studiów Podyplomowych sporządza protokół zawierający informację o przyjęciu lub nie przyjęciu kandydata na przedmiotowe studia podyplomowe.

5. Warunkiem przystąpienia kandydata do kwalifikacji jest terminowe złożenie wszystkich wymaganych dokumentów według odpowiedniego dla każdej edycji harmonogramu rekrutacji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

6. Osoby znajdujące się na liście rezerwowej, wyłonione podczas rekrutacji na I edycję
studiów podyplomowych zostaną zakwalifikowane jako Słuchacze kolejnych edycji - II lub III ; mają oni jednak obowiązek potwierdzenia chęci uczestnictwa w tych studiach na początku rekrutacji następnej edycji.

8. Słuchacz ma obowiązek uczestniczyć w co najmniej 80% zajęć studiów podyplomowych. Udział dokumentowany jest podpisem na listach obecności. Niedopełnienie powyższego obowiązku z winy słuchacza skutkuje skreśleniem z listy uczestników studiów, a co za tym idzie słuchacz zobowiązany jest do uiszczenia przewidzianego kosztu studiów, wskazanego w Umowie o uczestnictwie w studiach
podyplomowych.


Harmonogram rekrutacji – III edycja

Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się drogą elektroniczną według kolejności zgłoszeń na adres e-mail kierownika studiów[przesłanie tą drogą karty zgłoszenia], a następnie po potwierdzeniu zakwalifikowania dostarczenie wymaganych dokumentów.


W ramach III edycji zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do 15 października 2012, przez Kierownika na  adres e-mail.

Wymagane dokumenty

- karta zgłoszenia na studia podyplomowe [pobranie ze strony www.geotechnika.pk.edu.pl]
- kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (oryginał lub odpis do wglądu przy składaniu
  dokumentów]
- 2 zdjęcia (podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem)
- kserokopia dowodu osobistego
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
- zaświadczenie o zatrudnieniu
- deklaracja
- umowa o uczestnictwo w studium podyplomowym: "Geoinżynieria w ochronie środowiska".

Kontakt:

Kierownik studiów: dr inż. Elżbieta Chrzanowska [tel. 12 628 20 82, e-mail: echrzano@pk.edu.pl], Instytut Geotechniki, wydz. Inżynierii Środowiska [pokój 28],
Politechnika Krakowska ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków

Sekretarz studiów: dr inż. Andrzej Frybes [tel. 12 628 21-81, e-mail: afrybes@pk.edu.pl], Instytut Geotechniki, wydz. Inżynierii Środowiska [pokój 117],
Politechnika Krakowska ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków